Моєму унітаз: головні правила

Що потрібно знати перед тим, як чистити унітаз. Всі нюанси та рекомендації у нашій статті.

domestos для унітазу

Прибирання туалету – неприємне та рутинне заняття, без якого не обійтися. Але можна заощадити час і сили і запобігти розвитку бактерій в унітазі, якщо дотримуватися простих правил.

5 правил миття унітазу

Брудний унітаз не лише погано виглядає та пахне, а й є розсадником небезпечних мікробів. Щоб повернути йому ідеальну чистоту, використовуйте засоби для чищення Domestos – гелі «Кристальна чистота» та «Ультра білий» засіб «Антиналет Антиіржа» та спрей «Універсальний». Крім засобів для чищення вам знадобляться:

  • щітка для унітазу;

  • перчатки;

  • паперові рушники або серветки.

Тепер можна приступати до миття унітазу, якщо дотримуватися всіх правил.

1. Унітаз потрібно мити повністю Часто збирання обмежується тільки миттям чаші унітазу, але мікроби залишаються ще й на інших поверхнях. За допомогою вологої ганчірки з миючим засобом протріть бак, сидіння, основу, кришку та зовнішні поверхні унітазу. Це допоможе видалити залишки бруду та не залишить мікробам шансу.

2. Засіб для чищення потрібно наносити зверху вниз Почніть мити чашу з обідка: під нього наносять густий гель, щоб видалити мікроби – він повільно стікає вниз по всій поверхні. Гель дасть найкращий результат, якщо залишити його на кілька хвилин до змивання. Пройдіть туалетною щіткою всередині чаші і залийте засобом мінеральні відкладення: зазвичай вони накопичуються в задній частині чаші вздовж рівня води.

Читайте також:  Як зробити це правильно

3. Прибирання не закінчується зі спуском води Щоб усередині унітазу було справді чисто, спускати воду потрібно кілька разів за час збирання: при цьому продовжуйте чистити чашу щіткою. Після цього варто використовувати спрей, що дезінфікує, зовні унітазу: на зовнішній частині кришки, зливному бачку і підставі сантехніки. Протирати оброблені поверхні потрібно паперовими серветками, тому що в ганчірки вбирається брудна вода.

4. Не забувайте про кнопку зливу. Копка зливу води – це головне джерело поширення небезпечних мікробів: до неї щодня торкаються кілька людей. Її потрібно обробити дезінфікуючим засобом та ретельно протерти чистим рушником.

5. Простір навколо унітазу теж має бути чистим Після того, як ви закінчите із прибиранням туалету, наступний крок – чищення плитки, підлоги та стін. На них збирається чимало мікробів: потрібно ретельно обробити поверхні засобом для чищення, пройтися щіткою по швах між плиткою і кутах стін. Після цього треба змити засіб чистою водою і витерти насухо серветками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *