Не всім до душі миття посуду, але менше людей знають, як правильно виконувати цю нехитру роботу. Настав час дізнатися, як правильно мити посуд!
Американська ідилія в дусі Нормана Рокуелла – подружжя після сімейного обіду на кухні в чотири руки миє посуд. Бездушні посудомийні апарати з їх «щадним» режимом і «повітряним сушінням», мабуть, відучать нас від ручного миття навіть антикварних чашок.
Починайте миття з посуду, що легко б’ється – так ви убезпечите його від можливих пошкоджень в процесі чищення.
Коли посуду багато, слід вибрати засіб, що економічно витрачається. Завдяки густій піні таких засобів, не доведеться раз у раз доливати засіб на губку, і зовсім невеликою кількістю ви відмиєте цілу стопку тарілок!
Щоб вручну вимити тонку порцеляну, а в принципі будь-який тендітний, позолочений та/або дорогий посуд, знайдіть гумові рукавички та посудомийну рідину. У жодному разі не користуйтеся сталевою ватою і взагалі чимось шорстким. Вам потрібна губка або ганчірочка. Відверніть кран убік, не спрямовуйте струмінь прямо на антикварні соусниці.
Крихкий посуд – фарфор і скло – рекомендується мити без рукавичок, але вони і не потрібні, якщо ви користуєтеся миючим засобом. Завдяки своїй м’якій формулі такі засоби, як «Фейрі», не дратують і не сушать шкіру рук. Тим більше їх вплив не зашкодить ні позолоченому, ні іншому дорогому посуду.
У сучасних умовах, майже кожна домогосподарка має посудомийну машинку, і, звичайно ж, користування нею дозволить звільнити час, який ви витрачаєте на очищення того ж графина. Просто покладіть графин у свій посудомийний посуд, покладіть таблетку засобу SUN і запустіть машину, результат вас вразить.