Categories: Прання

Як прати мембранний одяг?

Не знаєте, як прати мембранний одяг та вибрати засоби для прання мембранних тканин. Відповіді на ці та багато інших питань у нашій статті.

Одне з найновіших досягнень текстильної промисловості, мембранна тканина складається з синтетичних волокон, покритих найтоншим пористим шаром полімерної плівки. Виготовлений з такої тканини одяг відмінно захищає від холоду, вітру і вологи і має “дихаючі” властивості, дозволяючи поту легко випаровуватися і захищаючи організм від переохолодження та перегріву.

Завдяки цим властивостям, мембранний одяг має попит серед любителів спорту та активного способу життя. Куртки, плащі, штани та рукавички з мембранної тканини відмінно захищають від негоди, проте, при регулярній носінні, верхній одяг потребує чищення кілька разів на сезон. Як прати мембранні речі та вибрати засоби для прання мембранних тканин? Про все по порядку.

Одяг з мембранної тканини може протистояти зливам та холоду, а ось неправильний догляд може легко її пошкодити. Перш ніж розпочати прання мембранного одягу, уважно ознайомтеся з інструкціями щодо догляду на етикетках ваших виробів.

Як прати мембранний одяг?

Насамперед, ознайомтеся з інструкціями щодо догляду на етикетках ваших виробів. Так ви дізнаєтеся, чи підходить ваш одяг для прання чи його необхідно чистити вручну.

Одяг з мембранної тканини може протистояти зливам і холоду, а ось неправильний догляд може легко її пошкодити, тому важливо дотримуватися кількох простих правил:

  • Мембранний одяг не любить довгого контакту з водою, тому його не варто замочувати

  • Будьте обережні – віджимання та сушіння в пральній машині, а також занадто грубе ручне прання можуть пошкодити тканину! Після прання, обережно промокніть виріб махровим рушником і розвісьте на просушування вдалині від опалювальних приладів і уникаючи потрапляння прямих сонячних променів

Як прати мембранну куртку у пральній машині?

Не знаєте, як прати дитячий мембранний одяг, а також куртки, штани та рукавички з водовідштовхувальним покриттям? Машинне прання може легко пошкодити виріб з мембранної тканини. Навіть якщо цей метод чищення не протипоказаний виробниками, прати мембранний одяг у пральній машині потрібно дуже обережно:

  • Стирайте великий верхній одяг окремо, а дрібні речі, наприклад рукавички – разом.

  • Виверніть куртку навкруги, застебніть всі блискавки та липучки і переконайтеся, що в кишенях не залишилося сміття. Якщо на одязі є елементи з хутра, їх необхідно відстебнути або обгорнути в целофановий пакет.

  • Виберіть найбільш щадну програму прання.

  • Переконайтеся, що температура води не перевищує 40°C, а функції віджимання та сушіння вимкнено.

Ручне прання мембранного одягу

Багато фахівців рекомендують прати одяг із мембранної тканини вручну. Ось як це правильно зробити:

  1. Додайте миючий засіб у таз із теплою водою.

  2. Намочіть одяг, але не тримайте його в тазу протягом усього прання.

  3. Обережно обробіть всю поверхню куртки мильною водою, але не тріть занадто сильно.

  4. Якщо ви помітили плями чи локальні забруднення, їх можна потерти м’якою губкою.

  5. Ретельно прополощіть виріб під проточною водою.

Як вибрати засоби для прання мембранних тканин?

Увага! При пранні мембранного одягу, не варто використовувати пральні порошки, засоби для виведення плям, хлорні відбілювачі та кондиціонери для білизни, оскільки вони можуть пошкодити тканину. Віддайте перевагу рідкому засобу для прання без хлору або використовуйте звичайне господарське мило.

Перш ніж приступити до прання, уважно ознайомтеся з інструкціями на етикетка вибраного вами засобу та протестуйте його вплив на невеликій ділянці поверхні.

Покінчивши із пранням, ретельно просушіть мембранний одяг. За бажання, чисті речі можна обробити спеціальним захисним спреєм, що містить фтор (його можна придбати в більшості господарських магазинів). Такий засіб не тільки посилить водовідштовхувальні властивості тканини, а й захистить матеріал від бруду та негативного впливу сонячних променів.

Зберігайте мембранний одяг у розправленому вигляді у вертикальному положенні, захистивши його від пилу та бруду спеціальним чохлом або поліетиленовою плівкою. При правильному догляді та регулярному чищенні одяг з мембранної тканини довгі роки прослужить вам вірою і правдою.

  • Мембранний одяг не любить довгого контакту з водою, тому його не варто замочувати.

  • Віджимання та сушіння в пральній машині, а також занадто груба ручна робота можуть пошкодити тканину.

  • Стирайте великий верхній одяг окремо, а дрібні речі, наприклад рукавички – разом.

  • Виберіть найбільш щадну програму прання та переконайтеся, що температура води не перевищує 40°C, а функції віджимання та сушіння відключені.

  • Використовуйте рідкий засіб для прання без хлору і уникайте пральні порошки, засоби для виведення плям, хлорні відбілювачі та кондиціонери для білизни.

  • Після прання обробіть речі спеціальним захисним спреєм, що містить фтор.

admin

Recent Posts

Як перетворити прибирання на гру для дітей та дорослих?

Як залучити дитину до роботи по дому? Маленькі хитрощі допоможуть перетворити збирання на гру. Тут…

2 години ago

Завдання з невідомими: як випрати старі плями невідомого походження.

Виведення старих плям невідомого походження можливе! Дізнайтеся наші ефективні поради, як вивести стару пляму. Як…

1 день ago

Як позбутися кротів?

Докладніше про кротів та причини їх появи Ці невеликі за розміром звірята здатні в короткий…

2 дні ago

Як прати рушники, щоб вони залишалися м’якими та яскравими

Дізнайтеся корисні поради, як прати рушники, щоб зберегти їх м'якими та яскравими. Помітили, що після…

3 дні ago

Як швидко почистити мікрохвильову піч у домашніх умовах

Ви помітили всередині мікрохвильової печі осілий наліт? А усередині камери з'явився неприємний запах? Ваша НВЧ…

4 дні ago

Як позбутися гризунів

думаєте, що в будинку могли завестися миші чи щури? Ця стаття розповість вам про те,…

5 днів ago