Ви виявили засмічення у стоках раковин у ванній чи на кухні? Тут ви дізнаєтеся, як прочистити засмічення у стоках і позбутися неприємного запаху!
Кожна сім’я розуміє, наскільки важливо підтримувати чистоту раковин у ванній та кухні. Саме вони брудняться в будинку найшвидше і найсильніше. Через кухонне миття щодня проходить безліч каструль, сковорідок, склянок, столового срібла та іншого посуду. Кожен член сім’ї користується раковиною у ванній, щоб вмитися, поголитися чи почистити зуби, тому є ймовірність, що стік може засмічитися. Засори в стоках досить небезпечні – вода може затопити будинок, не кажучи вже про те, що засмічення є причиною неприємних запахів. Але насправді це не така вже й велика проблема. З прочищенням засмічень можна легко впоратися.
Щоб позбавитися від засмічень у стоках та видалити неприємні запахи, скористайтеся спеціальним засобом для усунення засмічень у раковинах та трубах, наприклад, продукцією марки Domestos. Не забувайте завжди уважно дотримуватись інструкцій на етикетках. Спочатку протестуйте вплив кошти на невеликій ділянці поверхні. Регулярне чищення раковин допоможе запобігти появі неприємних запахів і накопиченню засмічення.
Як прочистити засмічення у трубі?
Зміст статті
Наступні засоби допоможуть вам впоратися з цією роботою легко та швидко:
1) Хімічні очищувачі засоров:
Є багато засобів, призначених спеціально для цього. Щоб досягти найкращих результатів, завжди уважно читайте інструкції на етикетках. Коли ви виливаєте їх прямо в стік, хімічні очищувачі починають розчиняти жир і скупчення, які спричинили засмічення. Вони також містять спеціальні інгредієнти, які знищать мікробів, що спричиняли неприємний запах під час засмічення. Після того, як засіб по очищенню засорів зробив свою справу, вода в раковині повинна почати добре стікати, а неприємні запахи – зникнути.
Важливо завжди дотримуватися інструкцій на етикетках засобів для чищення – не тільки з точки зору безпеки для здоров’я, але й тому, що різні типи засорів вимагають різних підходів. Наприклад, із засміченням стоку в кухонній раковині потрібно справлятися інакше, ніж із засміченням у ванній, де вода може стікати повільніше.
2) Натуральні очищувачі засоров
З міркувань безпеки багато людей вважають за краще очищати стоки засобами з натуральних інгредієнтів, перш ніж вдаватися до сильнодіючих хімічних речовин. Ось один із перевірених методів:
Дізнайтеся, як прочистити каналізаційні труби в нашій покроковій відео-інструкції:
-
Засипте в стік сухої раковини 1 чашку соди, переконавшись, що порошок пройшов у каналізацію.
-
Потім влийте приблизно 2 склянки окропу і зачекайте кілька хвилин.
-
Додайте ще одну чашку соди та одну чашку оцту.
-
Зверніть увагу на слив. Ви помітите бульбашки та шипіння з каналізаційного отвору. Не хвилюйтеся – це добрий знак!
-
Як тільки бульбашки зникнуть, влийте ще 2 склянки окропу.
Це чудовий спосіб профілактики засмічення. Проводьте подібну процедуру кілька разів на місяць.
Як позбутися неприємних запахів?
Неприємні запахи – один із побічних ефектів засмічень. У більшості випадків засмічення утворюється, коли великі залишки їжі застряють у решітці зливу або в сифоні. Вони починають гнити, і бактерії, які розмножуються, починають поширювати неприємні запахи.
Чищення раковин на кухні та у ванній кімнаті – це найкращий спосіб звільнити стоки від сміття. Щотижневе використання саморобного засобу із соди з оцтом запобігає скупченню жиру, бруду та неприємних запахів.
-
На кухні, для відходів використовуйте відро для сміття, а не раковину, щоб позбутися залишків їжі і частинок упаковки, що не розкладаються.
-
У ванній кімнаті рекомендується використовувати фільтр для зливу, щоб запобігти засміванню з волосся.
-
Уважно слідкуйте за тим, що потрапляє у ринву. У цьому вам допоможе придбання дренажного фільтра.
-
Використовуйте спеціалізовані засоби для чищення, наприклад Domestos, не забувши одягнути гумові рукавички і добре провітрюючи приміщення.
-
При використанні сильнодіючих засобів для чищення, завжди уважно дотримуйтесь інструкцій на етикетках.