Як боротися з мікробами у ванній кімнаті?

Усім відомо, що ванна кімната – це особливе місце в будинку. Але мало хто замислюється над тим, що саме там чудове середовище для поширення мікробів. Як з ними боротися та утримувати місце у чистоті читайте у нашій статті.

мікроби у ванній

Ванна кімната – це одне з улюблених місць у будинку: тут можна посидіти в тиші, розслабитися в теплій ароматизованій воді після важкого дня, але як усі дорогі серцю речі вона також вимагає ретельного догляду.

Ванна не тільки скринька умиротворення, а й також збірка мікробів та бруду. Серед улюблених місць для бактерій – не лише унітаз, а й ванна, раковина та навіть лійки у душових кабінах. Багато домогосподарок просто не замислюються про такі дрібниці, а саме там можуть бути найнебезпечніші для вашого здоров’я мікроби.

Які бактерії живуть у вашій ванній кімнаті?

Деякі бактерії, які живуть у вашому будинку, є абсолютно нешкідливими. Більше того, деякі з них навіть потрібні для підтримки живого середовища в будинку. Виходить, що на всі сто відсотків позбутися мікробів у будинку неможливо, але можна скоротити їх кількість до мінімуму, щоб не наражати свій організм на потенційну небезпеку і виникнення хвороб.

Бактерії та пліснява мешкають у вологому та теплому середовищі, тому ванна кімната – це ідеальне місце для їх проживання та поширення. Мікроби, які утворюються у змивів раковин і ванн, а також на стільцях і стінках унітазів не такі шкідливі, якщо прибирання відбувається хоча б раз на тиждень.

Читайте також:  Моєму унітаз: головні правила

Найнебезпечнішою для здоров’я людини може бути чорна пліснява, при її появі необхідно проводити повне прибирання потужними побутовими засобами. З такими проблемами допоможе впоратися універсальний спрей Domestos. До його складу входить хлор, який дезінфікує, а також видаляє важкі забруднення та плісняву. Цей засіб є нешкідливим для здоров’я, і його можна використовувати на поверхнях, які контактують з тілом.

Де мешкають бактерії?

У ванній кімнаті

Згідно з дослідженнями американських вчених, у ванній кімнаті 90% поверхонь є носіями мікробів: від зубної щітки до стін. Бактерії у ванній скупчуються та розлітаються по всій кімнаті.

  • Для того, щоб запобігти появі нальоту та жовтизни на стінках унітазу, а також вбити бактерії і не дозволити їм поширитися по кімнаті, Domestos випустив гель для унітазу Ультра Сила, що очищає;

  • Універсальний засіб для чищення Свіжість лаванди не тільки позбавить поверхні у ванній від нальоту та забруднень, а ще й додасть приємний квітковий аромат;

  • Для щоденної дезінфекції стін унітазу може підійти туалетний блок Power 5 Кришталева чистота.

На кухні

  • Губки для миття посуду

  • Раковина

  • Зливний отвір

  • Кран

  • Бавовняні підставки для сушіння посуду

  • Рушники для рук

  • Посуд, з якого не відмилися залишки їжі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *