Чи можна за допомогою Cif мити акрилову ванну

Сантехнічні магазини пропонують покупцеві асортимент ванн на самий вибірковий смак і абсолютно будь-який гаманець. Одним із важливих критеріїв вибору, як і раніше, залишається матеріал виробу. У трійку найпопулярніших входять чавун, сталь та акрил. Навколо догляду за акриловою поверхнею є багато міфів. У статті ми розвінчуємо деякі з них і розповімо, чи можна мити акрилову ванну Сифом.

cif для ванної

Міфи про догляд за акриловою ванною

Ванни з акрилу стали продаватися в магазинах сантехніки нещодавно. Незважаючи на зростаючу популярність, багато людей ставляться до них з невиправданою недовірою. Найчастіше міфи з’являються через банальне незнання властивостей матеріалу та його переваг.

  • Міф № 1. Акрилові ванни гнуться. Хоч акрил і схожий із пластиком, але структура у нього зовсім інша. Корпус виготовляється багатошаровим, що підвищує міцність виробу. Ванни мають посилення, що забезпечує жорсткість каркасу.
  • Міф №2. Акрилові ванни не підлягають ремонту. Навіть якщо ви упустили якийсь предмет і отримали скол або тріщину, цілісність емалі можна відновити. За наявності подряпини глибиною до 0,5 мм ніякі додаткові засоби не потрібні: можна просто зашліфувати пошкодження шматочком повсті або фетру. Для глибоких подряпин потрібен ремонтний набір. Купити його можна у будівельному магазині. Пошкоджений ділянку покривають емаллю, шліфують наждачкою-нульовкою та полірувальною пастою. Якщо сколів на емалі багато, фахівці можуть покрити всю ванну новим шаром акрилу. Таке оновлення обійдеться у кілька разів дешевше, ніж купівля нової сантехніки.
  • Міф №3. Акрил псується від окропу. Це дійсно так. Зазвичай виробник вказує на допустиму температуру в паспорті до сантехніки. У середньому не рекомендується виливати гарячу воду 65 градусів. Через окропу на емалі можуть з’явитися бульбашки, яких не можна буде позбутися.
  • Міф № 4. Акрил згодом іржавіє та змінює колір. Проблемі іржі схильні метали, тому акрил тут, безсумнівно, виграє у ванн із чорних металів. А від вапняного нальоту можна позбутися спеціальним засобом. Наприклад, спреєм Сіф для акрилових ванн “Сила природи”.
Читайте також:  Як почистити лійку душа від вапняного нальоту

Також існує хибна думка, що такі ванни складні у догляді і вимагають великих грошових витрат. Насправді акрил потребує такого ж догляду, як сантехніка з чавуну або сталі. Головне – не використовувати абразиви і дотримуватися інструкції на етикетці засобу для чищення.

Як доглядати за акриловою ванною

Завдяки вдосконаленню хімічної галузі сучасна побутова хімія видаляє бруд та відкладення, але при цьому не ушкоджує матеріал. Для акрилових виробів виробляють склади з більш щадними інгредієнтами, без кислот та інших агресивних елементів. Чи підходить Cif для акрилових ванн? У лінійці є крем, і спрей, які можна використовувати на даній поверхні. Наприклад, крем Сіф «Ultra White» не просто підходить для акрилових ванн, але й має відбілюючий ефект.

Щоб зберегти блиск і білизну акрилу надовго дотримуйтесь простих правил:

  • Очищати ванну слід своєчасно, не допускаючи сильного забруднення. Після щоденних гігієнічних процедур достатньо буде сполоснути теплою водою. Засоби для чищення використовуються в міру забруднення, але не рідше 1 разу на тиждень;
  • Особливістю акрилу є те, що він не любить хімічні речовини з абразивними частинками. Вони ушкоджують емаль, утворюючи мікроподряпини. Спочатку вони абсолютно непомітні. Але залишки косметичних засобів почнуть поступово заповнювати їх утворюючи наліт. Якщо спробувати відчистити його абразивним порошком, це лише посилить проблему. Тому для чищення застосовують лише рідкі засоби: спрей або Сіф крем для акрилової ванни.
  • Протирати емаль можна м’якою ганчіркою чи губкою без абразивного шару.
  • Не можна ставити у ванну металеві тази та відра, інакше можуть з’явитися подряпини. Найкраще використовувати пластмасові ємності.
  • При купанні домашніх тварин на дно ванни слід стелити килимок, щоб не пошкодити емаль кігтями.
Читайте також:  Як чистити туалет: видалення плям та запобігання запахам

Легка вага, довгий термін служби, різні форми, різноманіття кольорової гами та утримання тепла довгий час – це зовсім не повний перелік плюсів сучасних акрилових ванн. Ці переваги підвищують конкурентоспроможність акрилових ванн на ринку сантехніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *