Як скласти графік прибирання будинку?

Як скласти ефективний графік прибирання та розподілити роботу по дому протягом тижня? Тут ви знайдете безліч порад щодо ведення домашнього господарства.

прибирання будинку навесні

Ми всі хочемо пишатися своїм житлом; чистота та затишок у будинку піднімають настрій усім його мешканцям. Але як зробити так, щоб ваш будинок завжди виглядав чистим та акуратним? Спробуйте скласти чіткий графік прибирання, щоб кожен із домочадців узяв участь у наведенні порядку. Спеціальний список допоможе підтримувати затишок у будинку. Ось кілька порад, які допоможуть справедливо розподілити прибирання між домочадцями.

Помістіть графік прибирання на видному місці, наприклад, на холодильнику – так він завжди буде на увазі. Якщо ви все одно забуваєте виконувати домашню роботу, спробуйте використовувати яскраві липкі папірці для нотаток на графіку як додаткові нагадування.

прибирання дачі

  1. Складіть графік прибирання, який вам під силу

  2. Розділіть завдання у списку для прибирання на “Великі” та “Дрібні”

Більшість людей сподівається, що будинок можна утримувати в чистоті завжди. Насправді це неможливо, адже приводи для прибирання виникають щодня. Тому перед тим, як почати складати графік прибирання, подумайте про те, як ваш план узгоджуватиметься з реальністю. Вибирайте для прибирання такий час, коли у вас багато сил та інші справи можуть зачекати.

Якщо ви живете із сусідом по кімнаті або з сім’єю, робіть прибирання по черзі, проте не забувайте справедливо розподіляти обов’язки.

Читайте також:  Універсальні миючі засоби: як і де їх використовувати у будинку?

Ви можете створити два або три списки, а також скласти окремі графіки для щоденного, щотижневого та генерального прибирання.

  • «Великі» завдання, які потрібно робити лише кілька разів на рік, наприклад, чищення стіни за духовкою, можна віднести до окремого графіку.

  • Менш масштабні роботи, наприклад прибирання квартири пилососом або дезінфекція холодильника, можна внести в щотижневий графік прибирання.

  • «Дрібні» роботи, наприклад, підмітання підлоги та протирання робочих поверхонь на кухні, можна записати у щоденний графік прибирання кухні.

1. Складіть графік прибирання залежно від розміру вашого будинку чи типу кімнати

Залежно від розміру вашого будинку, ви можете або чергувати прибирання різних його частин понеділок, або робити прибирання в залежності від типу кімнати: один день на тиждень можна присвятити прибиранню ванної кімнати, а в інший день пропилососити килими і протиріти пилу на столах і полицях.

2. Будьте сучасними

В інтернеті є не лише велика кількість інформації про те, як провести ефективне прибирання, а й безкоштовні зразки графіків прибирання та списки справ, які допоможуть вам розпланувати завдання. Спеціальні програми створять список щоденних завдань за вас. Інші програми дозволять вам ділитися списками справ та «розкладом чергувань» із друзями та родичами. Плануючи прибирання по-сучасному, ви завжди знатимете, хто мав викинути сміття!

  • Розділіть завдання щодо прибирання між домочадцями.

  • Розбийте графік прибирання на щоденні, щотижневі та довгострокові справи.

  • Якщо у вас є смартфон, встановіть програму з графіком для прибирання.

Читайте також:  Чи шкідливий Доместос для людини?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *