Як проводити дезінфекцію вдома

Дізнайтесь, чим і як проводити дезінфекцію поверхонь будинку.

Як проводити дезінфекцію вдома

Всі ми хвилюємося за чистоту та гігієну в будинку більшою чи меншою мірою. Особливо це актуально, коли в сім’ї є маленькі діти, і мами починають хвилюватися про дрібниці, які раніше не помічали. Щоб утримувати ваш будинок у чистоті, потрібно знати, як правильно проводити дезінфекцію та які засоби для цього використовувати. Ми розповімо вам у цій статті про види дезінфекції та засоби, які можна використовувати для прибирання в будинку.

Чому така важлива дезінфекція?

Можливо, ви користуєтеся засобами на основі мила для прибирання на кухні або просто протираєте пил мокрою ганчірочкою як легке прибирання. Але іноді такого прибирання може бути недостатньо, особливо коли у будинку є хворі люди. Для того щоб навчитися, як продезінфікувати квартиру після хвороби, потрібно знати не тільки про засоби боротьби з поширенням бактерій, але й те, як вони поширюються по дому. Наприклад, кишкові хвороби або вірус грипу можуть поширитися на інших людей і поверхні миттєво, навіть якщо в повітрі є лише кілька бактерій. Розмножуються вони дуже швидко, тож у справі дезінфекції важливо діяти швидко.

Читайте також:  Феншуй в інтер'єрі квартири: організація простору

Які приміщення у будинку потрібно дезінфікувати?

Найбільший ризик для здоров’я, звичайно ж, становлять кухня, ванна та туалет. На кухні ми готуємо, торкаємося ручок шаф, дверей холодильника та багатьох інших предметів, які можуть стати потенційними розповсюджувачами бактерій та хвороб.

На кухні кишкові бактерії найчастіше передаються від сирого м’яса, листериоз викликають бактерії, що живуть у м’яких сортах сирів, а сальмонельоз ви можете підхопити від вживання курки та сирих яєць. У ванній та туалеті бактерії можуть поширюватися через погано вимиті руки, коли ви торкаєтеся ручок і кранів. Також, змиваючи воду в туалеті, якщо кришка унітазу не закрита, мікроби можуть розлітатися та потрапляти на ручки, рушники та навіть зубні щітки.

Симптоми вірусів, спричинених такими бактеріями, можуть бути дуже неприємними і триватиме тривалий час. Тому так важливо знати, чим дезінфікувати ванну та кухню.

Які цілі мають дезінфекція?

Дезінфекція проводиться з метою профілактики та знищення шкідливих бактерій та вірусів. Про важливість дезінфекції знали ще в середньовіччі, коли у світі було набагато більше епідемій, і, наприклад, одяг померлих людей спалювали для запобігання поширенню хвороби. У наш час методи та види дезінфекції удосконалилися, і про страшні епідемії можна лише згадувати. Але для підтримки безпеки в будинку обов’язково потрібно знати, як дезінфікувати і коли це потрібно робити.

Дезінфекція: види

  • Профилактическая: до появи хвороби або в тих місцях, де можлива поява шкідливих бактерій.

  • Обеззараживающая: проводиться коли в будинку вже є хворий і мета такої дезінфекції полягає у знищенні збудників хвороби.

Читайте також:  Як правильно проводити вологе прибирання

Як продезінфікувати квартиру?

Всі робочі поверхні (особливо після готування і коли в будинку є хворі) обов’язково обробляти антибактеріальними засобами, або серветками, що дезінфікують, які ефективно видаляють мікроби. Перевага спреїв як Domestos в тому, що вони дозволяють дістати важкодоступні куточки в будинку.

Як часто потрібно дезінфікувати квартиру?

Бажано дезінфікувати поверхні раз на тиждень, але в таких кімнатах, як ванна та кухня, це потрібно робити набагато частіше.

Користуючись нашими порадами, як продезінфікувати квартиру, ви зможете запобігти поширенню інфекцій у вашій родині та убезпечити близьких людей.

У вашому арсеналі по боротьбі з вірусами та бактеріями не зайвими стануть засоби, які допомагають запобігти хворобі до того, як вона почалася чи поширилася на членів вашої родини. Користуйтеся засобами Domestos для ретельного прибирання будинку, щоб убити всі бактерії наповал!

При використанні антибактеріального спрею спочатку протріть поверхню мокрою ганчірочкою, а потім розбризкуйте засіб на поверхню. Деякі кошти доведеться змивати, інші просто повинні будуть висохнути на поверхні. Обов’язково дотримуйтесь інструкцій на вашому засобі для чищення. Перед застосуванням будь-якого засобу, перевіряйте його на невеликій ділянці поверхні, щоб уникнути пошкоджень. Для великих поверхонь використовуйте вологі антибактеріальні серветки. Вони допомагають впоратися з більш складними забрудненнями та підходять для кухонних поверхонь та кришок унітазів. Зберігайте всі засоби для чищення в недоступних дітям місцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *