Ваша кухня та ванна кишать мікробами! Що робити? Дезінфікувати! Дізнайтеся, де мешкають шкідливі мікроби, озброїться дезінфекторами та вперед в атаку!
Англійці кажуть: “Мій дім – моя фортеця”. Ми змушені вас засмутити: у вашому будинку мешкають мільйони непроханих гостей. Місця вони займають небагато, але шкода від них як від незліченної армії диких звірів. Ми говоримо про мікроби. Що робити? Іти на них в атаку! Озброюємося дезінфікуючими засобами – і наперед!
Де ховаються мікроби?
Зміст статті
Різні ділянки вашого будинку знаходяться в зоні ризику з різних причин:
-
Холодильник Низька температура створює дуже комфортний клімат для мікробів, що викликають кишкові інфекції та харчові отруєння. Більш того, холод сприяє природному відбору найбільш сильних, а отже, і найнебезпечніших мікробів.
-
Дошка для нарізання. Кишкова паличка, яка висадилася на поверхню після того, як ви різали сире м’ясо, може перебазуватися на шматок хліба, який ви порізали на цій же дошці, і проникнути в штаб-квартиру – ваш організм.
-
Пральна машина. При холодному пранні мікроби можуть розквартуватися на білизні або барабані.
-
Клавіатура комп’ютера та слухавка телефону. Бактерії та мікроби з комп’ютерних або телефонних кнопок потрапляють на каші руки, а потім можуть десантуватися в організм і викликати неприємні хвороби.
-
Ванна кімната та передпокій. Всупереч поширеному переконання, небезпечні мікроби рясніють не тільки під обідком унітазу і в сміттєвому кошику, а й у ванні, душовій кабіні, на дверних ручках і навіть вашому банному рушнику та зубній щітці.
Отже, ми з’ясували, де ховаються мікроби, тепер розберемося, як із ними боротися.
Як діють дезінфікуючі засоби?
До складу дезінфікуючих засобів зазвичай входять гідрохлорид натрію, сода та триполіфосфати. При попаданні на поверхню засіб розпадається на нешкідливі компоненти і протягом досить короткого періоду знищує мікробів.
Працюючи з дезинфікуючими засобами, фахівці рекомендують захистити шкіру рук, одягнувши гумові рукавички.
Зброя до бою! Які дезінфікуючі засоби найефективніші у боротьбі з мікробами?
-
Холодильник
При виборі дезінфікуючого засобу для холодильника важливо звернути увагу до його складу. Віддайте перевагу натуральним очищувачам, наприклад Універсальний Спрей Glorix. Цей ефективний дезінфектор не містить хлору, а отже відмінно підходить для чищення поверхонь, які мають регулярний контакт із продуктами харчування. Якщо вам до душі народні засоби, поверхні можна почистити звичайною содою, а потім протерти розчином марганцівки.
-
Дошка для нарізання.
Ні для кого не секрет, що обробну дошку потрібно мити регулярно. Щоб вижити шкідливі бактерії, регулярно протирайте її оцтом. Також варто міняти обробні дошки раз на кілька місяців.
-
Пральна машина.
По можливості намагайтеся прати речі за високої температури. Найкращий спосіб дезінфекції пральної машини – це, не завантажуючи білизну, запустити її в режим прання гарячою водою, попередньо додавши відбілювач.
-
Клавіатура комп’ютера та слухавка телефону.
Трубку телефону досить регулярно протирати спиртом. Під час чищення мобільного телефону передусім вимкніть апарат.
Клавіатуру краще протирати спеціальними серветками, які не пошкодять клавіші, очистять і продезінфікують поверхню.
-
Ванна кімната та передпокій.
Дезінфікуючі засоби, створені для боротьби з мікробами у ванній кімнаті (у тому числі в унітазі), – найтоксичніші та найсильніші. При їх регулярному застосуванні мікроби не зможуть змиритися з вашою завзятістю і позбавлять вас своєї присутності. Не забувайте регулярно чистити дверні ручки – підступні вороги селяться на них дуже охоче.
Під час прибирання у передпокої додайте у воду для миття підлоги спеціальний дезінфікуючий засіб, наприклад Glorix Соснова Свіжість. Воно не тільки допоможе позбавитися від бруду та освіжити приміщення, але й створить захисний шар, що перешкоджає розмноженню мікробів.
Дотримуючись цих нескладних правил і використовую дезінфікуючі засоби, ви зможете здобути повну та оглушальну перемогу над мікробами!