Як позбутися запаху плісняви у вашому будинку?

Запах цвілі – це правильний сигнал того, що настав час прийматися за прибирання! Дізнайтеся, як легко і швидко позбутися плісняви та затхлого запаху в будинку.

Таргани на кухонному столі

Запах цвілі не тільки неприємний для вас та ваших гостей. Він зазвичай сигналить про те, що вогкість довгий час не залишає ваш будинок і що в ньому влаштувався пліснявий грибок, який може поставити під загрозу здоров’я вас та ваших близьких. У цій статті ви дізнаєтеся, як позбутися запаху плісняви у вашому будинку, щоб ви могли жити у приємній та здоровій атмосфері.

Позбавившись запаху цвілі, ви напевно захочете переконатися, що він не повернеться найближчим часом. Ретельно провітрюйте приміщення в хорошу погоду і обзаведіться осушувачем повітря на час холодної пори року, так як висока вологість повітря сприяє утворенню цвілі.

Як знайти джерело запаху?

Щоб повністю позбавитися запаху плісняви, вам необхідно знайти її джерело. Іноді визначити його нескладно, наприклад, це може бути сирий одяг, залишений у закритій сумці. Однак у деяких випадках це не так просто. Цвіль може розвиватися майже в будь-якому місці, від килимів та меблів до матраців та дерев’яних панелей на стінах.

Читайте також:  Гігієна під час епідемії вірусних захворювань

Щоб знайти джерело запаху, пройдіться кімнатою, де він відчувається, і вдихніть повітря в кожній частині приміщення, поки ви точно не визначите, звідки виходить запах. Не забудьте перевірити підлогу, стіни, висувні ящики та вентиляційні отвори. Пам’ятайте, що хоча ароматизовані спреї маскують запах, переконатися, що він не повернеться, можна лише ретельно перевірити будинок на наявність джерел запаху. Якщо ви не змогли точно визначити розташування джерела, зверніться за допомогою до фахівців.

Як позбутися запаху цвілі на одязі та білизні?

Існує кілька способів видалення запаху плісняви з тканини. По-перше, ви можете замочити білизну в суміші оцту з водою не більше ніж на годину, а потім випрати речі з пральним порошком. Ви також можете випрати одяг, додавши готовий засіб, який видаляє запахи, який зазвичай продається в рідкій формі або у вигляді порошку. Такі продукти спеціально створені, щоб вбирати неприємні запахи, не пошкоджуючи одяг. Які б засоби ви не використовували, завжди дотримуйтесь інструкцій на етикетках.

Як знищити запахи у побутових приладах?

Щоб знищити запахи в побутових приладах, чи то холодильник чи духовка, в першу чергу добре помийте їх водою з милом. Щоб повністю позбутися запаху, протріть пристрій зовні та зсередини сумішшю харчової соди з водою, не забувши заздалегідь вимкнути прилад. Залишіть розчин на декілька годинників, а потім змийте його водою. Відмінним засобом проти неприємних запахів у холодильнику може стати харчова сода. Просто відкрийте упаковку та залиште її в холодильнику. Харчова сода вбере всі запахи, у тому числі і від цвілі.

Читайте також:  Засоби дезінфекції приміщень від коронавірусу

Засіб для миття підлоги Glorix Ніжна турбота. Воно підходить не тільки для миття підлог, а й для ефективного очищення, антибактеріальної обробки різних поверхонь, побутових приладів. Завдяки складу без хлору та очищаючим властивостям його можна використовувати для кольорових матеріалів, видалення запаху плісняви з дитячих пластикових іграшок. Після збирання Glorix залишає приємний аромат свіжості та домашньої чистоти.

Провітріть приміщення, щоб позбутися запаху плісняви

Найчастіше пліснява з’являється тоді, коли потоки повітря не можуть вільно переміщатися по кімнаті і вогкість не вивітрюється. Ось чому пліснява так часто утворюється у ванній. Саме тому, один із найкращих способів боротьби з пліснявою та грибком – це ретельне провітрювання приміщення. Просто відкрийте двері та вікна, дозволивши повітрю вільно переміщатися по кімнаті, що не тільки допоможе вам позбавитися від спертого повітря, але й частково знищить запах плісняви.

  • Щоб позбавитися запаху цвілі на одязі, замочіть її у водному розчині оцту, а потім стирайте як завжди.

  • Почистивши побутові прилади зсередини та зовні, ви зможете вдалися запах плісняви, посипавши їх харчовою содою.

  • Ретельне провітрювання допоможе значно знизити ризик утворення плісняви у вашому будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *