Антибактеріальне мило, серветки та спреї: як вони працюють і коли їх слід використовувати?

Антибактеріальні продукти – мило, серветки та спреї – ідеально підходять для підтримки гігієни в будинку. Дізнайтесь, де і як їх застосовувати!

tab-1847098

Забиратися в квартирі потрібно регулярно: мити підлогу, пилососити, витирати пил і таке інше. Але є кілька місць у будинку, які потребують ретельного щоденного прибирання: кухня та ванна кімната. Саме в цих місцях мешкає більшість бактерій. Вони розмножуються у смітті та залишках їжі і можуть викликати серйозні захворювання. Більшість антибактеріальних засобів – мило, серветки та спреї – вбивають до 99% подібних мікробів і більш ефективні, ніж звичайне мило та вода.

Антибактеріальні засоби є невід’ємною частиною арсеналу будь-якої домогосподарки. Використання антибактеріального спрею або серветок при чищенні робочих поверхонь або ручок дверей допоможе видалити до 99% шкідливих мікробів. Для досягнення максимального результату з мінімумом зусиль слідуйте інструкціям на етикетках.

Як працюють антибактеріальні серветки та спреї?

Антибактеріальні продукти, доступні в магазинах, часто містять спеціальні хімічні речовини або натуральні олії, які вбивають бактерії і мають протигрибкові властивості. Антибактеріальне мило, як правило, містить речовину, яка уповільнює розподіл клітин, через що бактерії припиняють розмножуватися.

Читайте також:  Як почистити клавіатуру комп'ютера в домашніх умовах

Що потрібно обробляти від мікробів?

Переконайтеся, що кухня та ванна кімната щодня піддаються антибактеріальній обробці. Спальня і вітальня набагато менше схильні до забруднення, тому їх можна обробляти антибактеріальними спреями один раз на тиждень.

видалення цвілі на підлозі

Чому найбільше бактерій на кухні та у ванній кімнаті?

Сире м’ясо, риба та яйця – переносники мікробів, а м’який сир, фрукти та овочі можуть стати інкубатором різних вірусів. У їжі живуть такі бактерії як сальмонела та кишкова паличка, при попаданні в організм вони можуть спричинити нудоту, блювання, діарею та інші неприємні симптоми. У ванній кімнаті мікроби мешкають у стиках плитки, на обідку та кнопці зливу унітазу, у раковині та ванні. Тому завжди мийте руки після відвідування туалету та регулярно проводьте дезінфекцію унітазу, сантехніки, дверних ручок та вимикачів.

Антибактеріальний спрей, мило чи серветки: що краще?

Оскільки всі ці продукти містять антибактеріальні та протигрибкові речовини, вони однаково ефективні у боротьбі з мікробами та однаково підходять для обробки поверхонь. Винятком є антибактеріальне мило, яке краще використовуватиме миття рук.

Антибактеріальне мило

Найкраще місце для мила – поряд з раковиною у ванній кімнаті. Неважливо, у рідкому чи твердому вигляді. Проведені дослідження показали, що бактерії не поширюються із ураженого шматочка антибактеріального мила.

У кухні мило теж варто зберігати поряд із раковиною. Якщо ви торкалися сирого м’яса, обов’язково вимийте руки відразу на кухні, щоб не торкатися дверей на шляху до ванної кімнати. У випадку, коли ви не можете вимити руки в раковині, варто носити антибактеріальний гель на спиртовій основі. Він зручний, безпечний у використанні та підходить навіть для дезінфекції чутливої шкіри рук.

Читайте також:  Як впоратися з переїздом до нового будинку?

Антибактеріальні серветки

Антибактеріальні серветки ідеально підходять для плоских поверхонь, наприклад, стільниці на кухні. Ними також можна протирати полиці в холодильнику, позбавляючись від залишків їжі та плям від напоїв. Такі серветки, наприклад, вологі серветки Domestos для очищення поверхонь, продаються в невеликих упаковках, тому ви можете покласти їх у сумочку або кишеню на випадок, якщо потрібно буде витерти стіл у кафе перед їжею.

Антибактеріальний спрей

Антибактеріальний спрей – це ідеальний засіб для обробки важкодоступних ділянок або предметів зі складною формою, наприклад, ручок дверей і важелів зливу унітазу. Не забудьте ознайомитися з інструкціями на етикетці, перш ніж приступати до чищення. Універсальний спрей Domestos відмінно підходить для миття поверхонь на кухні, але не забудьте, що вам знадобиться ганчірка, щоб витерти все насухо.

  • Використовуйте антибактеріальний спрей, наприклад, Універсальний Спрей Glorix, для чищення важкодоступних поверхонь, наприклад дверних ручок і важелів для спуску унітазу.

  • Антибактеріальні серветки відмінно підходять для швидкого чищення та дезінфекції кухонних робочих поверхонь.

  • Використовуйте антибактеріальне мило, наприклад рідке мило Glorix з натуральною олією чайного дерева, після того, як ви торкалися сирого м’яса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *