Categories: Сім'я

Профілактика перед другою хвилею пандемії

В Україні знову збільшується кількість хворих на коронавірус. На даний момент про серйозні обмеження поки не йдеться, але щоденна статистика говорить про те, що ми наближаємося до піку другої хвилі пандемії. Експерти ChystoPedia розкажуть, як до цього підготувати себе та свій будинок.

Піднімаємо імунітет та дезінфікуємо квартиру

Багато фахівців пророкували, що восени на нас чекає друга хвиля пандемії. Ситуацію може додатково погіршити сезонний грип. Тому особливо важливо дбати про своє здоров’я та мікроклімат квартири.

Иммунитет

На жаль, немає універсального способу швидко підвищити свій рівень захисту, чекаючи другою хвилею пандемії коронавірусу. Імунітет – це захист організму від чужорідних та небезпечних речовин та клітин. Це постійний процес, над яким треба працювати, ведучи здоровий спосіб життя. Повноцінне та різноманітне харчування, фізична активність, свіже повітря, достатній час сну, обмеження стресу та шкідливих звичок. Тільки дотримання таких правил, ми готуємо свій організм до зустрічі з патогеном.

У нинішніх реаліях, як і раніше, рекомендується обмежувати рівень соціальної активності та уникати місць скупчення народу. Щоб не принести додому інфекцію, продовжуємо ретельно стежити за дезінфекцією квартири.

Прихожая

Починати збирання потрібно з дверних ручок та вимикачів. Саме їх ми насамперед торкаємося брудними руками, прийшовши з вулиці. Обробку можна провести антисептиком або розчином Domestos

Вуличне взуття слід помити та залишити біля входу. Звичайно, немає можливості щоразу прати верхній одяг та сумки. Достатньо протерти тканину вологими серветками Domestos з антибактеріальним ефектом.

Сантехника

Бактерії та віруси можуть залишатися на сантехніці, адже, прийшовши додому з вулиці, ми торкаємось їх брудними руками. Тепло та вологість сприяють поширенню інфекцій. Дезінфікуйте раковину та крани спреєм Domestos. Розпорошіть засіб на поверхню, залиште на 1 хвилину і ретельно витріть ганчіркою.

Кухня

Продукти з магазину звільняємо від заводських упаковок, які контактували з руками інших людей. Там, де це неможливо, ополіскуємо мильним розчином або протираємо універсальними серветками Cif, що очищають.

Робочі поверхні, кухонний гарнітур, стіл обробляємо спреєм Cif «Ультра Гігієна». Достатньо розпорошити та протерти сухою ганчіркою.

Житлові кімнати

Добре провітрюйте кімнати та підтримуйте оптимальний рівень вологості. Це робить перебування вдома комфортним і надає бадьорості та сил. Вологе прибирання з використанням засобів побутової хімії краще проводити 2-3 рази на тиждень. Якщо в квартирі є хворий, дезінфікувати поверхні необхідно щодня. Віддавайте перевагу засобам із гіпохлоритом натрію або бензалконієм хлориду у складі. Ці хімічні сполуки мають високі антисептичні властивості і вбивають до 100% відомих мікробів.

Що купити перед другою хвилею пандемії коронавірусу

Багато хто боїться повторення ситуації з карантином та самоізоляцією. Повідомлення про поширення коронавірусу змушують населення стихійно закуповуватись у магазинах. Тоді всі масово скуповували імбир, туалетний папір та гречку, боячись, що на прилавках буде дефіцит товару. Зараз стає зрозуміло, що не варто паніки скуповувати все, що стоїть на полицях магазинів. Однак це досить хороша практика закупити все необхідне заздалегідь, щоб перебування будинку було комфортним, і не довелося щоразу відволікатися на похід до супермаркету. Ми підготували для вас загальні поради, які допомагають скласти список товарів, які можуть знадобитися у разі самоізоляції.

  1. Продукція. Віддавайте перевагу товарам із тривалим терміном зберігання. Продуктові запаси повинні включати: крупу, макарони, борошно, бобові, м’ясні та рибні консерви, каву, чай, цукор, сухофрукти та горіхи, яйця, ковбасну продукцію, ультрапастеризоване молоко. Довгий час у морозильній камері можуть зберігатись: м’ясо, риба, овочі. Якщо у вас є маленька дитина, подбайте про дитяче харчування.

  2. Побутові товари. Крім мила та антисептика, вдома мають бути одноразові хусточки, маски. У список засобів особистої гігієни першої потреби внесіть туалетний папір, зубну пасту, шампунь, гігієнічні засоби для жінок, дитячі підгузки. Для прання достатньо порошку та кондиціонера, якщо ви його використовуєте. У прибиранні не обійтися без засобу для унітазу Domestos, універсального спрею для прибирання Cif, засоби для миття посуду.

  3. Аптечка. В особистій аптечці обов’язково мають бути ліки, які прописані для щоденного прийому. Додайте препарати на випадок раптового загострення хронічних хвороб.

Поки складаються прогнози на другу хвилю пандемії, головне не піддаватися паніці. Пам’ятайте про гігієну рук, рідше відвідуйте громадські скупчення, намагайтеся не контактувати з людьми із симптомами ГРВІ. Придбайте необхідну кількість продуктів та ліків на випадок самоізоляції. Намагайтеся залишити всі переживання за порогом квартири та насолоджуватися спілкуванням з домашніми.

admin

Recent Posts

Як користуватися посудомийною машиною та доглядати за нею

Посудомийна машина значно полегшить роботу по дому. Дізнайтеся, як утримувати нею в чистоті, продовжуючи термін…

9 години ago

Як правильно вибрати парову швабру для дому?

Сучасний будинок оснащений найрізноманітнішими гаджетами, які допомагають підтримувати лад у будинку. Парова швабра стане ще…

1 день ago

Як випрати тональний крем та інші плями від макіяжу з одягу

Отримайте покрокову інструкцію, як випрати тональний крем, помаду та туш з одягу. Носіння макіяжу та…

2 дні ago

Як видалити жирні плями з одягу?

Видалити жирну пляму з одягу набагато простіше, якщо вибрати правильний засіб та спосіб чищення. Читайте…

3 дні ago

Як позбутися запаху в пральній машині

Сьогодні уявити комфортний побут без присутності пральної машини просто неможливо. Цей прилад суттєво спрощує життя,…

5 днів ago

Чим мити сталеву ванну?

Недорогі та довговічні – сталеві ванни поєднують у собі переваги акрилових та чавунних моделей. А…

6 днів ago