Як правильно прати гірськолижний костюм?

Не знаєте, як правильно прати гірськолижний костюм? Тут ви знайдете всю необхідну інформацію щодо догляду за зимовим одягом.

tab-1613732

Усього кілька десятків років тому спеціальні лижні костюми були доступні лише професіоналам, а в наші дні вони користуються великою популярністю серед усіх любителів активного зимового відпочинку. І не дивно, адже завдяки спеціальній мембрані, гірськолижні куртки чудово захищають від морозу, вітру, дощу та снігу та дозволяють займатися спортом не потіючи. Однак такий одяг вимагає особливого догляду. Отже, настав час розібратися, як правильно прати гірськолижний костюм!

Перш ніж приступити до чищення, уважно ознайомтеся з інструкціями щодо догляду на етикетках виробу. Вони підкажуть, чи підходить річ для машинного прання, чим і за якої температури її слід прати і як сушити.

Чим прати гірськолижний костюм?

Задумалися, чим прати гірськолижний костюм? Віддайте перевагу рідким миючим засобам та гелям, і уникайте пральних порошків, оскільки вони можуть забити пори тканини, через які здійснюється вентиляція.

З цієї ж причини не слід використовувати засоби для виведення плям, хлорні відбілювачі та кондиціонери для білизни. Що ж робити із плямами на одязі?

  1. Натріть на тертці господарське мило і розчиніть його в теплій воді.

  2. Змочіть м’яку губку або ватний тампон мильної води та обробіть локальні забруднення. Приділіть особливу увагу коміру, манжетам та кишеням.

  3. Промийте чистою водою.

Читайте також:  Сушарка для білизни своїми руками

Як прати гірськолижний костюм у пральній машині?

Якщо ваш виріб підлягає машинному пранню, важливо дотримуватися кількох простих правил:

  • Виверніть костюм навиворіт, застебніть всі блискавки та липучки і переконайтеся, що в кишенях куртки не залишилося сміття.

  • Стирайте річ у делікатному режимі за температури не вище 40°C.

  • Вимкніть функції віджимання та сушіння.

  • Не прайте гірськолижний одяг разом з іншими виробами, навіть якщо вони поєднуються за квітами.

tab-2002314

Як прати гірськолижний костюм вручну?

Тепер ви знаєте, як прати гірськолижну куртку у пральній машині, але що робити, якщо виробник не рекомендує цього робити?

  • Розведіть рідкий засіб для ручного прання в тазу з теплою водою та прайте, не замочуючи.

  • Стирайте виріб обережно, не тріть і не думайте його занадто сильно.

  • Ретельно прополощіть куртку в тазі або під проточною водою

Як правильно сушити гірськолижний одяг після прання?

У жодному разі не вичавлюйте гірськолижний одяг, оскільки це може пошкодити тканину! Видаліть надлишки води, ретельно промокнувши виріб махровим рушником, розправте складки, а потім розвішайте на просушування.

Найкраще сушити гірськолижний одяг на свіжому повітрі або в приміщенні, що добре провітрюється, далеко від опалювальних приладів. За жодних умов не слід прасувати мембранний одяг навіть мінімально нагрітою праскою, тому що ви ризикуєте пошкодити виріб.

Після прання можна просочити куртку спеціальним водовідштовхувальним складом, який не тільки покращить захисні властивості, а й продовжить термін служби вашого виробу. Уважно ознайомтеся з інструкціями щодо використання на етикетці вибраного вами засобу та, по можливості, протестуйте його вплив на невеликій ділянці поверхні.

Читайте також:  Як видалити плями з одягу?

От і все! Тепер ви знаєте, як прати гірськолижний костюм з пральною машиною та вручну, і ваш зимовий одяг напевно прослужить вам довгі роки!

  • Віддайте перевагу рідким миючим засобам, і уникайте пральних порошків, засобів для виведення плям, хлорних відбілювачів і кондиціонерів для білизни.

  • Перед пранням виверніть костюм навиворіт, застебніть всі блискавки та липучки і переконайтеся, що в кишенях куртки не залишилося сміття.

  • Стирайте річ у делікатному режимі при температурі не вище 40°С, вимкніть функції віджимання та сушіння.

  • У жодному разі не вичавлюйте і не гладьте гірськолижний одяг, оскільки це може пошкодити тканину.

  • Найкраще сушити гірськолижну куртку на свіжому повітрі або в приміщенні, що добре провітрюється, далеко від опалювальних приладів.

  • Після прання можна просочити виріб спеціальним водовідштовхувальним складом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *