Як використовувати дезінфікуючі засоби на кухні та у ванній кімнаті?

Дезінфікуючі засоби допомагають утримувати кухню та ванну чистоті. Але як правильно їх використовувати? Вся інформація про дезінфекцію в нашій статті!

сервірування столу собака та печиво

Дезінфікуючі засоби на кухні:

Будь-яка кухня має місця, які потребують регулярної дезінфекції:

  • Візьміть у звичку щодня мити робочі поверхні кухні. Для чищення стільниці та кухонної стійки можна використовувати дезінфікуючий спрей, наприклад Універсальний Спрей Glorix, уважно дотримуючись інструкцій на етикетках. Продукція марки Glorix не містить хлору, тому відмінно підходить для чищення поверхонь, що має регулярний контакт з їжею, наприклад стільниць та кухонних шаф та полиць холодильника.

  • Обробні дошки та хлібницю також необхідно обробляти дезінфікуючим засобом. Щоб вбити бактерії, які розмножуються на поверхні цих предметів, використовуйте оцтовий розчин або спеціалізовані засоби для чищення.

  • Ваша раковина щодня приймає величезну кількість тарілок, кухонних приладів та залишків їжі, тому очевидно, що ви повинні приділити її дезінфекції особливу увагу. Миючі та дезінфікуючі засоби завжди повинні бути напоготові. Також візьміть до звички насухо її витирати після використання, оскільки вологе середовище сприяє розмноженню бактерій.

  • Ваше відро для сміття є джерелом не тільки бактерій і мікробів, але і неприємного запаху, якщо не спустошувати його регулярно. Кожні кілька тижнів слід ретельно чистити та дезінфікувати відро для сміття. Щоб позбавитися неприємного запаху, можна використовувати освіжувач повітря.

  • Нарешті перед тим, як подати страву на стіл, протріть його поверхню. Не обділіть увагою й кухонні стільці та стіл, який потрібно мити не після, а до подачі їжі.

Регулярне використання правильних засобів для чищення допоможе утримувати ваш будинок в чистоті. Засоби дезінфекції для будинку марок Cif, Domestos і Glorix чудово справляються зі шкідливими мікробами – тільки не забудьте дотримуватися інструкцій на етикетках і протестувати їхню дію перед чищенням.

Дезінфікуючі засоби у ванній кімнаті:

Ванну кімнату дезінфікують за тими самими принципами, що і кухню.

  • Не забувайте використовувати дезінфікуючі засоби в місцях, де найбільше люблять мешкати мікроби – в унітазі та на кранах.

  • Протріть дезінфікуючим засобом поверхні, до яких ви торкаєтеся найчастіше – дверні ручки і тримач туалетного паперу. Продукти марки Glorix не тільки ефективні у боротьбі з мікробами, але й безпечні у використанні та чудово підходять для чищення ванної в будинку, де живуть діти.

  • Не забудьте про місця, які знаходяться в постійній вологості – використовуйте засіб для дезінфікування при миття ванни, душу і раковини.

Читайте також:  Секрети чистого посуду

Будьте обережні при використанні дезінфікуючого засобу!

Дезінфікуючі засоби та антибактеріальні речовини – наші вірні помічники у прибиранні будинку, але не варто ними зловживати, оскільки це може завдати шкоди імунній системі та викликати звикання у бактерій.

Як і у випадку з усіма засобами для чищення, завжди читайте інструкції перед використанням дезінфектора. Прибирайте у добре провітрюваному приміщенні, захистивши руки та обличчя. Після збирання, не забудьте вимити руки.

  • Найбільш важливо дезінфікувати ті ділянки кухні та ванної кімнати, до яких ви найчастіше торкаєтеся, наприклад дверні ручки та крани.

  • Важливо дезінфікувати ваш будинок регулярно, але не перестарайтеся, тому що надмірне використання дезінфекторів може негативно вплинути на ваше здоров’я.

  • При регулярній дезінфекції, віддайте перевагу більш м’яким очисникам, наприклад, продукції марки Це особливо важливо при прибиранні будинку, до якого живуть або часто гостить діти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *