Різні плінтуси – різний догляд

Існує безліч видів плінтусів, кожен з яких потребує особливого догляду. Докладніше про чищення плінтусів у нашій статті!

tab-1847098

Щоб очистити дерев’яні плінтуси, покриті поліуретановою або масляною (глянсовою або напівглянсовою) фарбою, видаляйте з них сліди ніг і бруд губкою та універсальним посудомийним милом, що знежирює. Можна також використовувати побутовий очищувальний спрей, наприклад, спрей Cif, тільки обприскуйте їм ганчірку, а не сам плінтус, інакше можуть залишитися патьоки. Якщо стійкі плями, перевірте на непомітній ділянці абразивний порошок на пластиковій мочалці. Якщо вони не псують покриття, можете відтирати ними весь плінтус. Тут у ходу те саме головне правило чищення: спочатку пробувати найменш агресивний спосіб, а якщо він не спрацює, переходити до жорсткішого. Плінтуси, криті матовою фарбою або натерті мастикою, вимагають м’якого догляду (вода, посудомийна рідина, губка).

видалення цвілі на підлозі

Щоб очистити вінілові або гумові плінтуси, які правильніше називати калівкою, обприскуйте їх засобом видалення воску і дайте йому кілька хвилин, розм’якшити стару мастику і бруд. Потім відітріть їх нейлоновою щіткою і промийте. Щоб полегшити собі наступного разу завдання, нанесіть на плінтус поліроль для підлоги.

Небагато профілактики економить масу роботи. Плінтуси, як правило, одержують багато ударів, особливо коли ви пилососите або працюєте шваброю. На пилососних насадках мають бути гумові бампери. Будьте обережні з вижимною шваброю, якщо на ній є гострі металеві частини, здатні дряпати. Якщо обробляєте підлогу сильнодіючим засобом для чищення, відразу ж стирайте патьоки з плінтуса, щоб на ньому не залишилися плями.

Читайте також:  Як прибрати сліди від скотчу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *